VIGGO O KOMSTAD. Olja på duk, gårdsmiljö, signerad V O Komstad.

50x73 cm, ramad 61x86 cm.

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Untitled V
Såld

Untitled V

Slutpris
160,041,860 SEK

Onement V
Såld

Onement V

Slutpris
151,464,603 SEK

Untitled [Bacchus 1st Version V]
Såld

Slutpris
123,513,320 SEK

Femme de Venise V
Såld

Femme de Venise V

Slutpris
57,172,445 SEK

Untitled V
Såld

Untitled V

Slutpris
57,146,603 SEK

Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Vasudev S. Gaitonde 1924 2001 Untitled
Såld