VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft

Fanerat med idegran. Tudelat. Överdel med fyra st spröjsade, glasade dörrar med bakomliggande hyllplan. Underdel med fyra st dörrar med bakomliggande hyllplan samt tre st lådor. Beslag av mässing. Bredd 147 cm, djup 41 cm, höjd 198 cm. Nyckel finns.
Visa bud Utrop
4,000 SEK