Word Wide – Andy - Betty Cristine Fog

4,400 SEK

Titel: Word Wide – Andy Teknik: Fotocollage/Print Storlek: B55xH75 Upplaga: 30 ex Numrerad / Signerad Alltid fri frakt
4,400 SEK

Sålda föremål

Andy Warhol (1928-1987) Sixty Last Suppers
Såld
Four Marilyns, 1962 – Andy Warhol
Såld
Andy Warhol (1928-1987)
Såld

Andy Warhol (1928-1987)

Slutpris
307,410,690 SEK

Mao
Såld

Mao

Slutpris
271,322,878 SEK

Mao, 1973 – Andy Warhol
Såld

Mao, 1973 – Andy Warhol

Slutpris
89,667,698 SEK

Schwefel (Sulphur)
Såld

Schwefel (Sulphur)

Slutpris
114,441,044 SEK

Nine Jackies, 1964 – Andy Warhol
Såld