Jan Sigfrid Alfons oljemålning

JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): Landskap med björkar, signerad och daterad J. S. Alfons -49, olja på pannå, ca 46x55 cm, ej inramad
Visa bud Utrop
1,500 SEK