Träffar för taklampa 60 tal

Sortera efter
Filter
Sortera efter
Utropspris/Pris
350 - 29,000 SEK
Land
Kategori
Auktionshus/Handlare
  • Visa allt
Fast Pris/Auktion
Taklampa Nift IKEA, 1960-tal
SE
SE
SE
1,895 SEK
Köp nu
Taklampa mässing 3-armad
SE
SE
SE
3,400 SEK
Köp nu
TAKLAMPA 1960 tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
3,000 SEK
Ej ansluten kund Auktionsverket Engelholm
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
3,000 SEK
TAKLAMPA, mässing, 1960-tal.
Ny!
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
600 SEK
Ej ansluten kund Växjö Auktionskammare
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
600 SEK
TAKLAMPA, koppar, Danmark, 1960-tal, höjd ca. 43 cm.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,500 SEK
Ej ansluten kund Auktionshuset Gomér&Andersson
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,500 SEK
1960's Taklampa I Metal
SE
SE
SE
350 SEK
Ej ansluten kund Refurn
SE
SE
SE
350 SEK
TAKLAMPA, glas och metall, 1960-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
Ej ansluten kund Auktionshuset Thelin & Johansson
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
TAKLAMPA, metall med glaskupor, 1950/60-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
Ej ansluten kund Auktionsverket Norrköping
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
TAKLAMPA Orrefors 1940 tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
3,000 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
3,000 SEK
TAKLAMPA, stål och kromad metall, 1960/70-tal.
Kort tid kvar!
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,200 SEK
Ej ansluten kund Halmstads Auktionskammare
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,200 SEK
TAKLAMPA, art deco, 1900-talets första hälft.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
600 SEK